نورپردازی با والواشر، ایده‌ای نوین و مدرن در نورپردازی نمای ساختمان

در نگاه اول ، اولین چیزی که در یک ساختمان جلب توجه میکند نمای بیرونی است، به همین دلیل از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های اجرایی هر ساختمان نمای آن است که عوامل زیادی همچون شیکی، مدرنیته بودن، عایق صوتی و حرارتی بودن، استحکام و … روی آن تآثیر دارد.
عوامل متعدد دیگری همچون سلیقه، بودجه، کاربرد ساختمان، شرایط جوی و … می‌تواند در انتخاب نمای یک ساختمان تأثیvگزار باشد. بنابراین اگر می‌خواهید که ساختمانتان در شهر بدرخشد و زیباترین نما را با بهترین طراحی داشته باشد، پیشنهاد ما به شما نورپردازی با والواشر است.
نورپردازی با والواشر جدیدترین و شیک ترین نمای ساختمان را برای شما به ارمغان می‌آورد. با ما همراه باشید تا با توضیحی کامل و جامع همه چیز در مورد والواشر و مزایای استفاده از آن را برای شما عزیزان بیان کنیم:

چراغ والواشر چیست؟

چراغ والواشر

والواشر برای افرادی که در زمینه نورپردازی و نمای ساختمان کار می‌کنند کلمه‌ای شناخته شده می‌باشد. والواشر یکی‌از محصولات روشنایی و نورپردازی مدرن است. با گسترش تکنولوژی، ابزارهای خوبی برای نورپردازی ساختمان‌ها ساخته شده است. می‌توان برای نورپردازی نمای ساختمان از مجموعه لامپ های پروژکتوری LED معروف به والواشر ( wall washer ) استفاده کرد. درواقع والواشر قطعه‌ای است که از کنار هم قرار گرفتن تعدادی لامپ LED به شکل‌های گوناگون ایجاد شده است. براساس کاربرد والواشرها، تعداد لامپ‌ها، اندازه و مقدار روشنایی آن با هم متفاوت هستند. از کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادی لامپ، والواشر به عنوان پروژکتر به ‌کار می‌رود که به آن پروژکتور خطی نیز می‌گویند و در نمای خارجی ساختمان‌ها یا طراحی داخلی می‌توان از آن استفاده کرد.

 

مزایای استفاده از والواشر در نمای ساختمان

 

والواشرها و اجزای تشکیل‌‌دهنده آن

انواع مختلف والواشرها

 

کاربرد انواع والواشرهای خطی

چراغ والواشر

 

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم والواشرها، انواع آن و مزایای استفاده از والواشر را به طور کامل و دقیق برای شما عزیزان توضیح دهیم. با آگاهی ا ز ویژگی‌هایی منحصربه‌فرد والواشرها راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که برای نورپردازی ساختمان‌های خود از انواع مختلف والواشر استفاده کنید و از زیبایی و درخشندگی ساختمان خود نهایت لذت را ببرید.